مدیر سازمان تعاون روستائی استان آذربایجان شرقی، گفت: شرکت تعاونی روستایی معرفت در سال ۱۳۴۴ تاسیس و در اداره ثبت شهرستان میانه به ثبت رسیده و در حال حاضر ۱۷۰۷ نفر عضو دارد.

به گزارش میانه نیوز، علی اکبر نژادرضا در گفتگو با خبرنگار ایانا در آذربایجان شرقی ، ضمن بیان این مطلب افزود: شرکت تعاونی روستائی معرفت در حال حاضر با ۴٫۸۲۸٫۳۱۵٫۵۱۲ ریال سرمایه و ذخیره با ۶ نفر کارمند مشغول ارائه خدمت به جامعه روستایی و کشاورزی حوزه است.

وی ادامه داد: هدف از تاسیس شرکت طبق مفاد اساسنامه؛ خرید و تهیه مواد و وسایل مورد احتیاج معیشتی و حرفه ای اعضا، انجام عملیات جمع آوری، نگهداری، تبدیل، طبقه بندی، بسته بندی، حمل و نقل یا فروش محصولات کشاورزی اعضا و … جهت بهره برداری جمعی و مشترک اعضا است.

مهندس نژادرضا، گفت: ترکیب اعضای شرکت متشکل از کشاورزان، دامداران، کارگران کشاورزی و … ساکن در حوزه عمل شرکت می باشند که متقاضیان عضویت با ارائه درخواست عضویت به هیئت مدیره و تعهد رعایت مفاد اساسنامه و پرداخت بهای حداقل سهم توانسته اند به عضویت شرکت درآمده و از خدمات آن بهره مند شوند.

مدیر سازمان تعاون روستائی استان، اظهار کرد: علاوه بر ارائه خدمات به کشاورزان و روستائیان در خصوص تامین به موقع کود، بذر و سایر نهاده های کشاورزی، فعالیت های اعتباری، خرید محصولات کشاورزی تضمینی و توافقی و … شرکت داراری یک واحد باسکول ۶۰ تنی جهت ارائه خدمت به اعضا، یک دستگاه انبار ۱۰۰۰تنی و یک واحد پمپ بنزین با آخرین استانداردهای شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی و یک واحد فروشندگی مصرف در مساحتی بالغ بر ۱۲۰ مترمربع با الگو برداری از فروشگاه های زنجیره ای در مرکز شهر آقکند می باشد که همواره مورد رضایت مردم و مسئولین محلی بوده است.

گفتنی است با توجه به اینکه در سالهای اخیر جاده سرچم – اردبیل در مجاورت مرکز شرکت به بهره برداری رسیده و ارکان شرکت به شیوه ارائه خدمت در پمپ بنزین آشنایی داشته و از مزایای آن اطلاع کافی دارند در صورت امکان نسبت به ایجاد مجتمع رفاهی و یا حداقل نسبت به احداث پمپ بنزن در کنار جاده فوق اقدام خواهند کرد.

انتهای پیام/

کلیدواژه ها :

دسته : اخبار برگزیده, اخبار شهرستان میانه

این خبر را به اشتراک بگذارید :